Outdoor kampioenschappen 2016

De Zeeuwse Outdoor Kampioenschappen zitten er weer op! We zijn trots op al onze kampioenen en zijn heel benieuwd naar de prestaties die zij gaan leveren op de Hippiade! Gefeliciteerd allemaal en heel veel succes!

 

 Dressuurkampioenen pony's

 

 

Plaats Naam Ruiter/amazone Naam pony Categorie Dressuur klasse
1 Carlijn Beije Fury Van De Oudelandsedijk B A
res Amber Van Wijland van Eck's Yasin B A
         
1 Matthias Wiemeersch Hera van 't Kapelleken B C
res Annabel Adriaanssen Ponyhof's Beach Boy B C
         
1 Sam Reidel Bevelander's Princess B E
res Helène Louwerse Honey Mauri B D
res Lieve Krijgsman Prince Charming B D
         
1 Jasmijn Willemse Bollie L1 A
         
1 Lisa De Roeck Reinaerthof Tamar L1 C
res Britt Van Oudenaren Gerrit L1 C
         
1 Chayenne Van Zetten Hippy L1 E
res Sabine Van Gelderen Casanova L1 D
res Chayenne Murre Lavita Van De Vondelhoeve L1 D
         
1 Anouchka Marinissen Minouche L2 C
         
1 Maudi Baas Golden Passion L2 D
res Fleur Versluis Irco L2 D
         
1 Ella Noordijk Hoppenhof's Nora M2 C
res Sarah Noteboom Moonlight M1 C
         
1 Chayenne Van Zetten Kroeltje van de MariskaHoeve

 

Dressuurkampioenen paarden

 

Plaats Naam Ruiter/amazone Naam Paard Dressuur klasse Categorie
1 Ramona Buteijn Bright gold B P
2 Laura Vuik Hosaline B P
res Cornelieke Geuze L&n Armani B P
res Eline Gelderland Fausto ter kwincke B P
         
1 Kim Harte Everton L1 P
2 Franciska Van den Broeke Gwendolyn L1 P
res Niek Louws Caziola L1 P
res Lesley Van Eekelen Grey L1 P
         
1 Rosanne Van Stuivenberg Enrique L2 P
2 Marit De Visser Zaffier L2 P
res Kim Alting Giorgio N L2 P
res Maaike Zeeveld - Hamelink Hummer L2 P
         
1 Romy Oudshoorn Patriska M1 P
2 Yael Reijnders Dude M1 P
res Aliki De Zwart Chloe M1 P
res Marijke Van Giesen Hexagon's G-point M1 P
         
1 Maaike Zeeveld - Hamelink Formidable M2 P
2 Marijke Van Giesen Hexagon's Furious M2 P
res Jasmijn Den Herder Extreme M2 P
         
1 Miranda Weijermans Enieta-olt Z1 P
2 Chantal Nijpjes Digo Z1 P
res Mieke Evertse Formidabel Z1 P
res Emily Wiskerke Fighter Z1 P
         
1 Jessica Nijpjes San Fransisco Z2 P
2 Emily Wiskerke giant cristall Z2 P
res Wilma Salm Dropshot Z2 P
res Claudia Witte Erina Z2 P
         
1 Zoe De Booij Macrider Z.o.z. ZZL P
2 Jessica Nijpjes Edeem ZZL P
res Vincent Bol De Kroo's Baltimore ZZL P
res Valesca Lefeber Classic Black ZZL P

 

Afdelingsdressuur & Verenigingskampioenschappen

 

Viertal L paarden      
1 RV Schouwse Ruiters   L P
res RV Eendrachtruiters   L P
         
Viertal M paarden      
1 LR Oranjeruiters   M P
         
Zestal pony's (AB)      
1 PC de Schouwse Ruiters   L AB
         
Zestal L pony's (DE)      
1 PC de Schouwse Ruiters   L CDE
         
Viertal M pony's      
1 PC Schouwse Ruiters   M CDE
         
Verenigingskampioen      
Pony's PC De Weelruiters      
 Paarden  RV De Schouwse Ruiters      

 

Springkampioenen pony's

 

Plaats Naam Ruiter/amazone Naam pony Categorie Springen klasse
1 Dion De Bruijn Vughterheide´s Gio A B
r Sienna Van den Ijssel Ibritte B B
         
1 Sakira Rijk Linde Hoeve's Ricardo C B
r Carenza Canters Verona C B
         
1 Laura Kole Dora D'or D B
2 Jasmijn Westerbeke Ten Ankers Fellow D B
r Helène Louwerse Honey Mauri D B
         
1 Jet De Vos Waterland's Samira A L
r Marit Verschuure Ysselvliedt's Sea Tiger B L
         
1 Marit De Vos Kantje's Ee- Girl C L
r Sienna Van den Ijssel Stoutens Winningmood C L
         
1 Inge Timmerman Merle E L
r Sabine Van Gelderen Casanova D L
         
1 Esra Nelisse Bertje C M
r Carmen Braspenning Kelly B. C M
         
1 Nina De Haas Armani D M
r Linsey Van der Slikke Keybir D M
         
1 Hente Ceelen Sibyle C Z

 

Springkampioenen paarden

 

Plaats Naam Ruiter/amazone Persoonsnr Categorie Springen klasse
1 Mandy Deurloo Havanna P B
2 Evelien Vogelaar Orry P B
3 Bastiaan Broeksema Golden dream P B
r Anneke Delzenne Chanel P B
r Martijn Cerpentier Arena's Don't Stop P B
         
1 Chris Boone Zizitop P L
2 Stef Nelisse Wonder P L
r Marit Huige Geisha P L
         
1 Michelle Evertse Faya P M
2 Martijn Cerpentier Arena's Dalai de L'Impermeable P M
r Michelle Evertse Fazelma P M
         
1 Cristiaan Van de Plasse Delta Mossel Flora de L'Impermeable P Z
2 Jessy Koster Captain Clever P Z
r Ilyo De Loos Ziggy P Z
         
1 Jil Buijze Exclusive Lady P ZZ
r Imke Kort Cronini P ZZ

 

Wil je nog eens de uitslagen bekijken van het kampioenschappen?  Hieronder kan je al uitslagen vinden.