Bestuur

Het bestuur Regio Zeeland bestaat uit enkele liefhebbers van de paardensport in de breedste zin des woords. Alle bestuursleden zetten zich gedurende het hele jaar vrijwillig in voor de Regio Zeeland en alle aansluitende KNHS-leden.

 

Samenstelling bestuur

 

Functie Naam Foto Telefoon E-mail Portefeuille
Voorzitter Paul van der Nat   06-46403224  voorzitter@knhszeeland.nl Voorzitter, Externe contacten, Pers, KNHS, beheer website, reglementen

Secretaris 

Jan Hoondert   06-53739942  secretaris@knhszeeland.nl KNHS, RABO Bank, Verenigingen, Archief

Penningmeester

Jennifer Haegeman        
Recreatiesport Perry Boogaard      recreatiesport@knhszeeland.nl Recreatiesport, ruiterpaden, toerisme, ruiterbewijs
Wedstrijdzaken

Vincent Bol

     wedstrijdzaken@knhszeeland.nl Wedstrijdzaken, kalenders, kampioenschappen, reglementen
Jeugd & Opleidingen Melinda Peters   06-51624197

 jeugdzaken@knhszeeland.nl

 opleidingen@knhszeeland.nl

RABO Selectie; Regionale Beloftentrainingen;

Scholing en bijscholing officials; Clinics

Communicatie & Marketing Jan Sips      communicatie@knhszeeland.nl Communicatie, marketing, pr en sponsoring
 

Paul van der Nat

 Voorzitter 

 

Perry Boogaard

Portefeuillehouder Recreatiesport

Vincent Bol

Bestuurslid Wedstrijdzaken

Jennifer Haegeman

Penningmeester

Jan Sips

Portefeuillehouder Communicatie & Marketing

Jan Hoondert

Secretaris

Download hier de statuten van de KNHS Zeeland.

Statuten KNHS Zeeland vs.30 december 2014

 

 

 

2017

 

Bestuur

 

AV

Fora

(regio)

 

KBG

 

Kalender

LR & Fora

(nat.)

Januari

12.01

 

 

 

 

09.01 Dr

 

Februari

 

23.02

 

 

23.02

 

 

02.02 LR

20.02 Ev

27.02 Dr

Maart

-

 

 

07.03

 

 

April

06.04

 

 

 

 

10.04 Dr

Mei

18.05

23.05

18.05

 

23.05

 

 

Juni

 

29.06

 

 

 

06.06

 

14.06 Ev

15.06 LR

26.06 Dr

Juli

-

 

 

 

 

 

Augustus

10.08

 

 

 

 

 

 

September

 

21.09

 

 

05.09

 

05.09

 

13.09 Ev

18.09 Dr

28.09 LR

Oktober

-

 

 

 

 

 

 

November

 

02.11

23.11

 

23.11

 

 

 

23.11

09.11 LR

20.11 Dr

30.11 Ev

December

-

 

07.12

07.12